Więc jak w temacie.


Mycie okien. Pewnie fan święta wielkiejnocy.
Jacyś marzyciele zrobili manifestacje. Okej, mają do tego prawo które w pełni wykorzystują. Ale co to za cel. Legalizacja? Po co, dla kogo?

Wczoraj w jednym z autobusów poznalem argumenty 'za' od kilku dresiarzy. Dziwne to było. Panowie starsi, 25-30lat, ale pierdolili jak połamani.

Jeśli chodzi o mnie jestem przeciwny. Od momentu odkąd pamietam. Już jakieś 6-7lat.


Całkowity luz.

Tego dnia jak wyszedłem z gmachu uczelni, to aż zazdrościłem temu panu.

Pzdr,
yemet.

Name:

Komentarze:

What? Posted on Tak, zwykle firmy działające w Internecie są okrntuie przeszacowane. To się zgadza. Jednak porf3wnanie co do genezy kryzysu dot comf3w nie wydaje mi się najlepsze. Tam było trochę inaczej. W relatywnie krf3tkim czasie powstało bardzo dużo firm, ktf3re tak naprawdę nie posiadały jeszcze produktu, albo ten produkt był w powijakach i miał lichą bazę klientf3w. Wszystko było oparte czasami na mrzonkach, czasami na dalekosiężnych planach. Pomimo tego paradoksalnie zainwestowano w nie gigantyczny kapitał. Jak się nie chciał szybko zwrf3cić to inwestorzy się rozmyślili i wycofali kasę, giełda zareagowała tradycyjnie paniką i się posypało. Natomiast Zygna jest firmą, ktf3ra ma gigantyczną bazę klientf3w i przynosi co roku poważne pieniądze. Stoi na mocniejszym gruncie.
When? 14.10.2012, 10:23
Who? fDyVEsXqZOvHboEnky